Pozor! Těchto 10 věcí nikdy nekupujte z druhé ruky

Rádi nakupujete věci z druhé ruky? Pak dejte pozor! Těchto 10 věcí byste tam nikdy neměli pořizovat

Chcete značkové oblečení a nemůžete si ho dovolit? Tak proč nevyrazit do second handu a ulovit tam pár hezkých kousků oblečení za super ceny! Někdy se však stane, že při příležitosti nákupu hezkého oblečení tam narazíte třeba na pěknou helmu, která pořád vypadá k světu či elektrospotřebiče, které jsou za směšné ceny a vypadají, že by ještě v kuchyni posloužili. Ovšem jak píše server Pluska.sk právě v těchto případech byste se měli mít na pozoru! Podívejte se do naší galerie, které věci byste nikdy neměli kupovat v second handech!

  1. Autosedačka

    Autosedačka

2. Přilba

Přilba

Ani na přilbě by se nemělo šetřit! Přeci jen se jedná o vaší bezpečnost či bezpečnost vašich nejbližších. Nikdy nevíte, kolik pádů a nárazů zažila a zda vás ještě stoprocentně ochrání. Navíc, neznáte jejího předešlého majitele a tak lehce můžete dostat i vši.

3. Elektrické spotřebiče

Dnešní trh je přehlcen a tak nemusíte ani chodit do second handu, abyste koupili pomůcku do kuchyně za nízkou cenu. Pokud se ale přeci jen rozhodnete koupit elektrospotřebič z druhé ruky, přesvědčte se na místě, že opravdu dobře funguje. Nicméně nikdy nevíte, jak dlouho vám bude dobře sloužit, než se z novu vydáte do obchodu pro nový.

Elektrospotřebiče

4. Plyšové hračky

Plyšové hračky jsou nezbytnou hračkou pro děti. Ti s nimi usínají, mazlí se s nimi a plyšoví kamarádi představují první kamarády pro naše ratolesti. Právě proto byste je neměli kupovat z druhé ruky, a pokud ano, nezapomeňte je pořádně vyprat! Roztomilá plyšová zvířátka jsou totiž nosiči bakterii, alergii a plísní.

Plyšák

5. Spodní prádlo

Spodní prádlo je další položkou, která patří mezi seznam věcí, které byste nikdy neměli kupovat v second handu. Nikdy nevíte, kdo to před vámi nosil a je to nehygienické. I když kupujete nové spodní prádlo, vždy byste ho měli důkladně vyprat, než si ho poprvé oblečete.

Spodní prádlo

Pokračování článku na další straně ->

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na